slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Miguel de Salinas)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (San Miguel de Salinas)

Luksusowy apartament na sprzedaż w San Miguel de Salinas (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 704 530 zł to kolejne z długiej listy jego zalet (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o ośmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 67 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 515 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesnym projektem wnętrza obejmującym: taras + 2 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne, prywatne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją na terenie luksusowej inwestycji blisko plaży (piętnaście minut samochodem). Niezwykle bogato prezentują się również części wspólne osiedla, gdzie mamy: plac zabaw dla dzieci + siłownię zewnętrzną + basen.  Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nobilitującym apartamentowcu na wybrzeżu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży kompletnie nowy.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych klientów. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9633)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl