slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Santa Pola)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Santa Pola)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Santa Pola (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 137 400 zł (13 381 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 85 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym przez naszych stałych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim mieszkańcom niezapomniane widoki na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się urzekającą lokalizacją zaledwie pół kilometra od przepięknej plaży. Bogata oferta części wspólnych obejmuje m.in. basen. Właściciele aut docenią na pewno miejsce na parkingu podziemnym.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka także estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– 2 łazienki;
– kuchnia;
– taras (solarium);
– salon;
– 3 sypialnie.

WGN oferuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9459)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl