slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Gorzów Wielkopolskim

Apartament do wynajmu Gorzów Wielkopolskim

Ekskluzywny apartament na wynajem Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50,88 metra kwadratowego powierzchni i położony jest na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 600 zł/m-c, dwa pokoje oraz lokalizacja w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajęcia imponuje w pierwszej kolejności fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z korzystnym rozkładem umeblowanych/wyposażonych pokoi i pomieszczeń:
– aneks kuchenny;
– balkon;
– przedpokój;
– sypialnia;
– salon;
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie nowy i zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Wielbiciele nowoczesnych technologii mają możliwość podłączenia się pod światłowód. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją na terenie nowo wybudowanego osiedla. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tak zwanego „najmu okazjonalnego”. Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3382)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl