słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 000 zł (5 647 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2006 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 61,8 m2, na której zaaranżowano 4 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na wschód – zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Cena do negocjacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przestronny, stylowym i prestiżowym wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + aneks kuchenny + 3 sypialnie + łazienka + przedpokój + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są dodatkowo jasne, widne i słoneczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również swoją znakomitą lokalizacją w pobliżu stawu z fontanną, na terenie nowoczesnego osiedla. blisko stąd do sklepów, szkół, kościoła oraz obiektów sportowych. Rodziny posiadające samochód docenią dużą liczbę miejsc parkingowych. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w sprawie prezentacji.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4289)

Kontakt:
e-mail: t.buzalski@wgn.pl