po lewej salonu, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 31 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien na południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 710 zł/m2. Kamienica o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 270 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może perfekcyjną lokalizacją w słynnej, prestiżowej, poznańskiej dzielnicy. Wokół niezbędna w codziennym życiu infrastruktura handlowo-usługowo-edukacyjna. Do dyspozycji mieszkańców są liczne sklepy, banki, punkty usługowe, szkoły, wyższe uczelnie itp. Dodatkowo znajdziemy tu liczne restauracje, kawiarnie, winiarnie oraz miejsca do spotkań towarzyskich. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne (10 m2) oraz komórka/pomieszczenie gospodarcze. W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-317)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl