slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 034 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 59,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 359 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z kompletnym wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zachwyca efektownym oświetleniem i przepięknie odremontowanymi pomieszczeniami: balkon + pokój dla dziecka + łazienka + przedpokój + kuchnia + + sypialnia + salon + wc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym stylu przez zawodowego architekta. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością wiele postojowych miejsc znajdujących się przed budynkiem. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) i komfortu.

Gorąco polecam i zapraszamy Państwa na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4412)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl