slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Dehesa de Campoamor, Orihuela)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Dehesa de Campoamor, Orihuela)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Dehesa de Campoamor, Orihuela (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 75 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku wschodnimi nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 880 zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 966 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim słonecznym wnętrzem i fantastyczną lokalizacja, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce do cieszenia się każdą chwilą przez cały rok, na wakacje lub do wynajęcia. Właściciele aut ucieszą się z pobliskiego parkingu. Ogromnym atutem oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest z pewnością najwyższy, europejski standard życie, jakie ono oferuje, wraz z licznymi udogodnieniami typu klimatyzacja, basen w częściach wspólnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także komfortowym i zaaranżowanym w śródziemnomorskim designie wnętrzem> Znajdziemy tu: taras + łazienkę + 2 sypialnie + kuchnię + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także zapierającymi dech w piersiach widokami na morze oraz malowniczą lokalizacją trzysta metrów od plaży.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9193)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl