slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 235 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 36 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 528 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje urzekającą lokalizacją w sąsiedztwie rozbudowanej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej: galerii handlowych, sklepów, targowiska, przedszkoli, szkół, sklepów etc. Majętne rodziny posiadające samochód ucieszy duża liczba miejsc postojowych. Wszystkim przyda się z kolei dostęp do praktycznego pomieszczenia piwnicznego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Niesamowicie efektownie prezentuje się we wnętrzu gustowne oświetlenie halogenowe + listwy LED + podpinane sufity. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie mamy następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienkę z wc + kuchnię + pokój dla dziecka + loggię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż z niemal całkowitym wyposażeniem (bez TV).

Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4671)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska@wgn.pl