slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Rzeszów (okolice)

Apartament do wynajęcia Rzeszów (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Rzeszowa (podkarpackie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na północny wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 12 300 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 143 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia składający się z 4 lokali o rekordowej, łącznej powierzchni. Luksusowy apartament do wynajmu w modnym stylu „loft” przy wykorzystaniu głównie naturalnych materiałów.  Wnętrze oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest przepięknie umeblowane. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe (w cenie).  Luksusowy apartament do wynajęcia o olbrzymim potencjale marketingowym, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod dochodowy wynajem. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią szybki Internet.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje przyszłym najemcom duże poczucie nie tylko komfortu, ale i bezpieczeństwa (kontrola dostępu z wideodomofonem przy wejściu + monitoring + domofon). Nowoczesnym rozwiązaniem podnoszącym komfort jego użytkowania są na pewno precyzyjne sterowniki temperatury + ogrzewanie podłogowe. Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w pobliżu licznych sklepów, dyskontów popularnych sieci, stacji paliw, sklepów budowlanych etc.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia dla osób bez zwierząt. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej opłaty czynszowej. Ekskluzywny apartament na wynajem godny polecenia. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-47)

Kontakt:
e-mail: mielec@wgn.pl