slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 388 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 58,92 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 585 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje swoim mieszkańcom najwyższy stopień zarówno komfortu, wygody, jak i bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Rodziny posiadające samochód docenią dostępne miejsca parkingowe za szlabanem przy budynku. Ekskluzywny apartament na wynajem oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją z dogodnym dojazdem do centrum miasta. W zasięgu wzroku niezbędna do codziennego życia infrastruktura. Okolica uchodzi za niezwykle malowniczą, cichą, bezpieczną oraz spokojną. To bez wątpienia jeden z najbardziej gorących adresów w mieście.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca ponadto nowoczesnym stylem, przestronnym wnętrzem oraz praktycznym układem pomieszczeń:
– łazienka;
– sypialnia;
– przedpokój;
– kuchnia;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajmu łącznie z ujętym w cenie częściowym umeblowaniem. Luksusowy apartament do wynajmu objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4770)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl