slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52 m2 z podziałem na trzy pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2021 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północny wschód.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca już od pierwszej prezentacji nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Wokół dużo zieleni. Luksusowy apartamentu do wynajęcia wraz z:
– przynależnym pomieszczeniem gospodarczym w budynku;
– przynależnym miejscem parkingowym na zewnątrz budynku (w cenie);
– opcjonalnym miejscem parkingowym w podziemiu budynku (dodatkowo płatne 200 zł/m-c).
W częściach wspólnych znajdziemy zarówno rowerownię, jak i wózkownię.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu obsługi. Luksusowy apartament do wynajmu całkowicie nowy i pachnący jeszcze świeżością. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: taras + 2 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + łazienkę z wc + kuchnię. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgn.pl. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę banków. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5889)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl