slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 259 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 33 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry 7 848 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: przedszkole + apteka + przychodnia zdrowia + centrum handlowe + żłobek + sklepy. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością parking dla lokatorów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł generalny remont, kiedy to m.in.:
– wymieniono instalację elektryczną
– wymieniono instalację kanalizacyjną
– wymieniono instalację wodną
– położono gładzie na ścianach
– położono nowe podłogi.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną piwnicą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto gustownym wykończeniem eleganckiego wnętrza. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: przedpokój + sypialnia + pokój dzienny + łazienka z wc + kuchnia.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1183)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl