slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 37,63 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 511 zł/m2. Budynek z 1950 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 245 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie bogatej infrastruktury. Znajdziemy tu, dla przykładu, przychodnię zdrowia, przedszkole, szkołę, liczne sklepy, a także przepiękne parki. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję również pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży z zyskiem. Dużym udogodnieniem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przynależne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje słonecznym, wytwornym i komfortowym wnętrzem: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Gorąco zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Zapewniamy miłą atmosferę i fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu finansowania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2724)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl