slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 359 tys. zł (7 468 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1977 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 48,07 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim stylowym wnętrzem oraz gustownym wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także ogromnym potencjałem z myślą i zakupie inwestycyjnym i późniejszym, lukratywnym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– balkon;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– 2 sypialnie;
– kuchnia.
Rodziny posiadające samochód docenią parking pod blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Do długiej listy zalet warto jeszcze dodać fantastyczną lokalizację w pobliżu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W okolicy znajdziemy dyskonty popularnych marek, sklepy, apteki, galerię handlową, piekarnie, szkoły etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1357)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl