slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benahavis)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Benahavis)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benahavis (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 3 519 117 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 115 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 30 601 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo. Znajdziemy tu m.in. ogrzewanie podłogowe i klimatyzację. Dodatkowo do dyspozycji właścicieli pozostaje:
– grill;
– łaźnia turecka;
– prywatny basen;
– sauna.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przypadnie do gustu w szczególności osobom, które grają w tenisa lub/i golfa ze względu na pobliskie korty tenisowe, a także pole golfowe. W pobliżu jest także:
– klub dla dzieci;
– gabinet masażu;
– SPA;
– siłownia;
– centrum odnowy biologicznej.
Na wielbicieli sportów wodnych czekają rowery wodne, kajaki, paddle surfing. Lokalizacja zapewnia szybkie dojście na plażę. Na osobną uwagę zasługują również egzotyczne ogrody krajobrazowe. Lokalizacja przypadła do gustu wielu zamożnym kolekcjonerom wysokiej klasy nieruchomości.

WGN dba o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-635)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl