słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 265 000 zł (5 544 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,8 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją na bezpiecznym i kameralnym osiedlu. Znajdziemy tu place zabaw, obiekty sportowe, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty popularnych marek, sklepy, punkty usługowe etc. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno przestronny parking. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– balkon
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– 2 sypialnie
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po kapitalnym remoncie w 2016 roku. Kwestia wyposażenia pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ-WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec – biura nieruchomości działającego na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione. (143-2971)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl