stylowy pokój dzienny w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 1 550 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 64 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszej prezentacji przepięknym ogrodem i komfortowym, przestronnym wnętrzem. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią pobliski parking.  Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– pokój
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.

Ekskluzywny apartament na wynajem imponuje również ciekawą lokalizacją w cichym i atrakcyjnym zakątku miasta. Nieopodal rozległe tereny zielone, ale też liczne sklepy, obiekty kultu religijnego itp. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z praktycznym i poręcznym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do wynajmu adresowany do osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Luksusowy apartament na wynajem ekonomiczny w eksploatacji. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13308)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl