slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 950 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 125 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7,6 tys. zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy, z dala od zgiełku. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe przed blokiem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się niezwykle efektownie oświetlonym za pomocą LED-ów wnętrzem oraz rozprowadzonym ogrzewaniem podłogowym. Warto podkreślić ciekawy projekt i modną aranżację wnętrza w stylu glamour. Wszystkie pomieszczenia i pokoje oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostały komfortowo wykończone, umeblowane i wyposażone (bez TV).

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi rozplanowanych na 2 kondygnacjach: taras + hol + kuchnia + 2 łazienki + 4 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Nasi eksperci finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-80)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl