slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Estepona)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Estepona (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 87 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 23 037 zł/m2, co daje 2 004 221 zł za całość (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi doskonałą propozycję dla kolekcjonerów najbardziej ekskluzywnych nieruchomości świata. To również perfekcyjna oferta z przeznaczeniem pod inwestycję i późniejszy, lukratywny wynajem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem, gustownie zaaranżowanym pokojem dziennym, a także imponującymi widokami na morze.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją fantastyczną lokalizacją w pobliżu licznych punktów usługowych, sklepów, klubów jachtowych, klubów plażowych, butików, klubów tenisowych, ośrodków jeździeckich, obiektów sportowych, szpitali, znanych szkół międzynarodowych etc. Na wyciągnięcie ręki również imponująca oferta handlowo-usługowa. Dużą zaletą dla amatorów gry w golfa będą na pewno pobliskie pola. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się blisko plaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-154)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl