slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1976, a także imponująca cena 286 200 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w wieżowcu o 11 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na IX piętrze i liczy 42,78 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 690 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim zadbanym, komfortowym i wykończonym z dbałością o każdy detal wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją na terenie bezpiecznego i cichego osiedla. Nieopodal znajdziemy plac zabaw, obiekty sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, punkty usługowe, siłownie itp. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią z kolei stawy i park. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zainstalowany domofon oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią możliwość cesji umowy najmu murowanego garażu znajdującego się w okolicy.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia
– przedpokój.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dostępem do dwóch pomieszczeń piwnicznych oraz komórki na półpiętrze. Wyposażenie oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu pozostaje do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone. Teksty, rysunki, zdjęcia oraz inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec – biura nieruchomości działającego na terenie Śląska i Zagłębia. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia są zabronione.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3201)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl