slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 159 990 zł i powierzchnia 97 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południe – wschód – zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1998 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 959 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją unikatową i malowniczą lokalizacją w pobliżu znanego Bulwaru Nadmorskiego. Okolica uchodzi za niezwykle zadbaną, z dużą ilością zielonych enklaw. Nie brakuje tu tak potrzebnych w codziennym życiu sklepów, banków, przedszkoli, szkół, marketów, restauracji, pubów, aptek, drogerii, dyskontów etc. To doskonała propozycja dla majętnych rodzin ze względu na pobliskie place zabaw dla dzieci. Właściciele aut docenią z kolei wiele ogólnodostępnych miejsc postojowych. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zachwyca komfortem, prestiżem i wytwornym stylem: spiżarnia + balkon + garderoba + przedpokój + łazienka z wc + 3 pokoje + salon + kuchnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom duże poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa. Dla przykładu w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Warto dodać, że wnętrze jest niezwykle słoneczne i ciepłe.

W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-871)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl