slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 392 000 zł (6 507 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1950 roku o 9 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 60,24 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim komfortowym, eleganckim wnętrzem z dwoma przepięknymi balkonami. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w liczne, nowoczesne technologie, jak internet, telewizja kablowa. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki olbrzymie centrum handlowe, dyskont znanej marki, apteka, przychodnia zdrowia, sklepy, bankomaty etc. Rodziny z małymi dziećmi docenią pobliskie wesołe miasteczko, żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu – obiekty sportowe, siłownie, baseny, tereny zielone. W pobliżu znajdziemy także parki, kino, Spodek, muzeum etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– kuchnia;
– toaleta;
– salon;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– łazienka.
Osoby zmotoryzowane mają możliwość zakupu garażu (dodatkowo płatne). Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż przepięknie odremontowane. Za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców odpowiada domofon z szyfratorem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3435)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl