slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Kwidzyn

Apartament do wynajmu Kwidzyn

Ekskluzywny apartament na wynajem Kwidzynie (pomorskie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 46 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na I piętrze. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 300 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności swoją nobilitującą lokalizacją w centrum miasta oraz przestronnym, eleganckim wnętrzem. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” przez co najmniej 12 miesięcy. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości łącznej kwoty najmu + czynsz do ZUM. Osoby posiadające samochód na pewno docenia liczne miejsca parkingowe od strony podwórka. W razie pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5418)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl