slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1981, a także imponująca cena 319 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 59,19 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 389 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon z funkcją szyfratora + nowe drzwi wejściowe. Właściciele aut mają opcję dokupienia garażu (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem (w cenie). Reszta umeblowania. wyposażenia pozostaje wciąż do uzgodnienia z właścicielem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od przekroczenia progu designerskim wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziemy tu: przedpokój + łazienkę + 2 sypialnie + balkon + kuchnię + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto doskonałą lokalizacją w spokojnej okolicy. W zasięgu wzroku: bankomaty, przychodnie zdrowia, apteki, tereny zielone, siłownie, obiekty sportowe, wyższa uczelnia, szkoły, przedszkola, żłobki, targowisko z ekologiczną żywnością, markety, sklepy, dyskonty popularnych sieci,

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. światłowodowy Internet czy telewizja kablowa. Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym balkonem, a także praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Na lokatorów czeka suszarnia + rowerownia w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. RK MŻ.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3623)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl