slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 288 000 zł (4 660 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 61,8 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim zapierającym dech w piersiach widokiem na las. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom najwyższy komfort oraz poczucie bezpieczeństwa (szyfrowany domofon). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– balkon;
– salon;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– łazienka;
– kuchnia;
– wc.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z częściowym umeblowaniem (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka także swoją fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: sklepów, przedszkoli, żłobków, szkół, placów zabaw, marketów oraz przepięknych terenów zielonych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów, którzy cenią spokojną okolicę i szeroki dostęp do pełnej infrastruktury.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego luksusowego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży zapewnia obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie za prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-431)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl