slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północny zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2009, a także imponująca cena 413 400 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 69,59 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 941 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim właścicielom życie na europejskim poziomie w otoczeniu nie tylko luksusów, ale i komfortu oraz bezpieczeństwa. O to ostatnie dba monitoring oraz domofon z funkcją szyfratora. Nie bez znaczenia są także nowe drzwi wejściowe. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętą w cenie częścią wyposażenia:
– zabudową kuchenną;
– garderobą na przedpokoju;
– meblami łazienkowymi.
Reszta wyposażenia do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne naziemne miejsca postojowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją ciekawą lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: bankomaty + sklepy + przychodnie zdrowia + apteki + kąpieliska + parki + kina + baseny + siłownie + boiska sportowe + place zabaw + szkoły + przedszkola + żłobki + dyskonty + centrum handlowe etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż naszpikowany wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, jak np. światłowodowy Internet, telewizja kablowa. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany do nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN, a także Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3639)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl