slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,7 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 566 zł/m2. Budynek z 2009 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 429 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastycznym wnętrzem zaaranżowanym w wysmakowanym stylu. Znajdziemy tu: balkon + łazienkę z wc + przedpokój + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto również dodać, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy komórka lokatorska. Właścicieli aut z kolei ucieszą ogólnodostępne miejsca postojowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest nieumeblowany (pozostaje tylko lodówka i kuchenka). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym rodzinom, które szukają ucieczki przed wielkomiejskim hałasem i chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów i wygód. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury (szkoły, przychodnie zdrowia, dyskonty, kompleksy handlowe, sklepy). Co ważne, lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum i obwodnicy. Okolica uchodzi za jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1481)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl