slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 719 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1976. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 54,92 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 369 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie wśród niezliczonej ilości wygód i udogodnień. Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy przyziemie. W poczet zalet warto również dodać ciekawy rozkład pokoi i pomieszczeń: schowek/garderoba + balkon + łazienka + przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert wspaniałą lokalizacją. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Zapraszamy do kontaktu. Pomagamy naszym klientom w uzyskaniu dogodnego kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-74)

Kontakt:
e-mail: s.glomb@wgn.pl