slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 36,55 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 021 zł/m2, co daje 549 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 2 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2017 roku.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje już od przekroczenia progu kameralnym i estetycznie zaaranżowanym wnętrzem:
– taras;
– sypialnia;
– salon;
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– przedpokój.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z niecodziennie spotykanym przy tego typach ofert ogrodem. Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż adresowany do zamożnej pary albo majętnych singli. Dla entuzjastów nowoczesnych technologii przygotowano światłowodowy internet. Bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców strzeże domofon + zamknięte osiedle. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy konieczności finansowania zakupu ekskluzywnego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami. Prezentowana oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-993)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl