slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 9 127 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2021. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 70,01 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 639 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada częściowe wyposażenie (w cenie). Pozostałe elementy wyposażenia do negocjacji indywidualnie z właścicielem. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z 4 miejscami postojowymi (dodatkowo płatne: 60 tys. zł). Ekskluzywny apartament na sprzedaż z opcją zaaranżowania pomieszczenia gospodarczego przed budynkiem. Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom zarówno europejski poziom życia w luksusie i wygodzie, ale również poczucie nieskrępowanego bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe, natomiast za bezpieczeństwo odpowiadają m.in. instalacja alarmowa oraz domofon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją na w bezpiecznej, cichej, wygodnej i spokojnej okolicy. Blisko mamy: dyskonty, sklepy, markety, przedszkola, targowiska, żłobki, boiska sportowe, szkoły, place zabaw, zamki, tereny zielone, pałace, punkty usługowe, bankomaty, apteki, przychodnie zdrowia. Wielbiciele najnowocześniejszych technologii ucieszą się ze światłowodu. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają miejsca parkingowe. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się od pierwszej prezentacji prestiżowym, nowoczesnym i wytwornym wnętrzem z dużym tarasem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kupując ten luksusowy apartament z pomocą WGN Sosnowiec, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: „Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce”, „Lider OTODOM 2021 dla woj. śląskiego”, „Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL”, „Top Marka – Laur Klienta 2022”, „Orły Nieruchomości” za 2021 rok.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4086)

e-mail: k.badan@wgn.pl