slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 46,5 m2 z podziałem na dwa pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,7 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu przez minimum rok wyłącznie na zasadach najmu okazjonalnego. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa fantastyczną lokalizacją w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: supermarketów, punktów usługowych, sklepów, restauracji, placów zabaw, miejsc relaksu itp. Luksusowy apartament na wynajem gwarantuje oprócz najwyższego standardu życia także nieskrępowane poczucie bezpieczeństwa. Dba o to monitoring oraz domofon.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia imponuje eleganckim i zaaranżowanym z dbałością o każdy detal wnętrzem: loggia + aneks kuchenny + sypialnia + antresola + pokój dzienny + przedpokój + łazienka. Osoby zmotoryzowane zainteresuje przynależne miejsce postojowe w podziemnym garażu oraz parking. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-1002)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl