slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 469 000 zł (7 316 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1970 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 64,11 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. 4 piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferowany wraz z ujętymi w cenie:
– zabudową kuchenną;
– zabudową w sypialni;
– szafą w przedpokoju.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności rewelacyjną lokalizacją, komfortowym wnętrzem i estetycznie zaprojektowanymi pomieszczeniami: balkon + pokój dzienny + pokój + kuchnia + przedpokój + sypialnia + wc + łazienka. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia, ale również bezpieczeństwo. Dba o to m.in. domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż uważany jest za perłę na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie odremontowanym w gustownym stylu wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Cena nie zawiera usług pośrednika i notariusza. Staramy się, aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Każdy klient, który skorzysta z bezpłatnego pośrednictwa finansowego naszego Doradcy z Notus Finanse i zaciągnie kredyt hipoteczny powyżej 150 tysięcy zł, może otrzymać darmowo niezbędną wycenę nieruchomości do kredytu lub roczne, obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości. Zaoszczędź od kilkuset do kilku tysięcy zł na wstępie. Tylko w naszym biurze. Promocja dla kredytobiorców. Jeśli zostaniesz nowym właścicielem tego luksusowego apartamentu, otrzymasz pakiet upominkowy od WGN Nieruchomości oraz Leroy Merlin, a w nim m.in. 10% rabatu przez cały dzień na zakupy w marketach Leroy Merlin. Nie zwlekaj i już dzisiaj umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (049-209)

Kontakt:
e-mail: a.szysz-kwasniak@wgn.pl