slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 99,1 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 2 916 zł/m2. Budynek o 2 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 289 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z niecodziennie spotykanym przy tego typach ofert ogrodem. Dla rodzin posiadających samochód przewidziano garaż.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może nowoczesnym projektem aranżacji wnętrza na 2 poziomach:
– salon;
– sypialnia;
– pokój dla dziecka;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– pomieszczenie gospodarcze.
Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przeszło generalny remont. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalację hydrauliczną i częściowo instalację elektryczną, zainstalowano dodatkowy prysznic i toaletę, zrzucono stare sufity (co odkryło piękne, łukowe sklepienia), wymieniono okna na plastikowe, położono na podłogach panele, płytki etc.

Luksusowy apartament do sprzedaży zaaranżowany niezwykle konsekwentnie, co stworzyło spójną i przytulną atmosferę. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przypisane jest pomieszczenie gospodarcze. Fantastyczna lokalizacja – luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w malowniczej okolicy, w obszarze parku krajobrazowego.

WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupując ten luksusowy apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-551)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl