slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 796 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 51,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe – wschód – zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 350 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepiękną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury:
– parki
– place zabaw dla dzieci
– przychodnia zdrowia
– przedszkole
– szkoła
– sklepy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży jedyny w swoim rodzaju. We wnętrzach króluje nowoczesny styl. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są starannie odremontowane z dbałością o najdrobniejsze nawet detale. Zakres prac remontowych obejmował między innymi:
– montaż wysokogatunkowych paneli podłogowych
– remont łazienki według najnowszych trendów z użyciem stylowej ceramiki
– montaż gładzi gipsowych
– podwieszanie sufitów
– wymiana drzwi
– wymiana okien
– wymiana instalacji.
Niezwykle efektownie prezentuje się na pewno niesamowicie zaaranżowane oświetlenie z licznymi punktami, aranżując poszczególne strefy i tworząc niesamowitą atmosferę.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– przedpokój
– wc
– łazienka
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– pokój dzienny.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamentem. Gorąco zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową i aktywną pomoc na każdym etapie współpracy. Pomagamy w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2716)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl