slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament na sprzedaż Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 367 416 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Standard deweloperski. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 58,32 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6,3 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną lokalizacją na terenie kameralnego osiedla wśród zieleni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z prywatnym garażem lub miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Ponadto przyszli właściciele mogą kupić funkcjonalne komórki lokatorskie (również dodatkowo płatne). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + 2 sypialnie + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży bezpośrednio od dewelopera. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami droga mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy do rezerwacji tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3588)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl