slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 478 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2013. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 80,09 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 679 000 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa stylowym, wysmakowanym wnętrzem z przepięknym tarasem oraz ogrodem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się rewelacyjną lokalizacją na terenie monitorowanego, zamkniętego osiedla. W pobliżu znajdziemy place zabaw, boiska sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, centra handlowe, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, siłownie. Wielbiciele aktywnego wypoczynku oraz spacerów ucieszy pobliski park.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Odpowiada za to domofon z funkcją szyfratora, rolety antywłamaniowe, monitoring, a także miłe, spokojne sąsiedztwo.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– taras
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– garderoba.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dostępem do własnego miejsca postojowego w garażu (dodatkowo płatne). Wyposażenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu pozostaje wciąż do negocjacji z właścicielem.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3269)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl