slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Apartament na wynajem Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2016 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na drugim piętrze z korzystną ekspozycją okien na północ – południe. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 950 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 70 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się nowoczesnym designem, przestronnością, a także przemyślanym rozkładem pomieszczeń:
– taras
– jadalnia
– korytarz
– 2 sypialnie
– salon
– kuchnia
– łazienka z wc
– hol.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca także atrakcyjną lokalizacją w nowym, kameralnie położonym bloku, na zamkniętym terenie. Do długiej listy zalet warto dodać pomieszczenie gospodarcze + przynależne miejsce parkingowe w podziemiach budynku. Luksusowy apartament do wynajęcia wykończony z zachowaniem najdrobniejszego detalu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wyróżnia się nietypowymi rozwiązaniami, jak np. ciekawe elementy związane z wystrojem, oświetleniem, które nadają indywidualny charakter.

Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym najemcom ogromne poczucie komfortu (klimatyzacja). W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Właściciel preferuje najem okazjonalny z potwierdzeniem notarialnym. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4696)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl