slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 240 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 48,8 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 918 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca na pewni imponującym widokiem – przy dobrej pogodzie – na góry oraz wspaniałą lokalizacją na terenie nowoczesnego, kameralnego osiedla. Wokół rozwinięta infrastruktura, jak: sklepy, markety, dyskonty, szkoły, apteki, dom kultury. Wokół nie brakuje również przepięknych terenów zielonych. Zmotoryzowanych ucieszy szybki dojazd do autostrady.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim wytwornym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, na które składają się: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Dużym udogodnieniem jest także przynależne pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również potężnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na zakup inwestycyjny (ROI od 9% do 11%).

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-132)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl