slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 37 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 1938 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzecim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe – wschód – zachód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,5 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Luksusowy apartament do wynajmu tylko dla najemców bez zwierząt. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią z pewnością światłowodowy Internet. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury:
– obiekty użyteczności publicznej;
– banki;
– przedszkola;
– szkoły;
– restauracje;
– puby;
– cukiernie;
– apteki;
– drogerie;
– sklepy;
– dyskonty znanych marek.
Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i zieloną ze względu na znajdujące się tu parki. Blisko do Rynku.

Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje swoim eleganckim i nowoczesnym wnętrzem projektu profesjonalnego architekta. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje:
– przedpokój;
– łazienkę;
– sypialnię;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.
Wnętrze starannie odremontowane, jasne i widne.

Luksusowy apartament na wynajem na umowę do 31.08.2024 r. z możliwością przedłużenia i 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-954)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl