slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – północ – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 309 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Budynek oddany do użytku w 1960 roku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 71,17 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 282 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim przestronnym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: kuchnia + wc + salon + sypialnia + łazienka + przedpokój. Wyposażenie do uzgodnienia indywidualnie z właścicielem. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowo przyszli właściciele będą mogli korzystać ze znajdujących się w częściach wspólnych: suszarni oraz strychu. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią światłowodowy Internet i nowoczesną telewizję kablową.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w wygodnej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy bazę handlowo-usługowo-edukacyjną, a tam m.in. sklepy, dyskonty znanych marek, markety, targowisko z ekologiczną żywnością, żłobki, przedszkola, szkoły place zabaw, boiska sportowe, siłownie, baseny, kina, tereny zielone, parki, lasy, stawy, apteki, przychodnie zdrowia, szpital, bankomaty, restauracje itp. Zmotoryzowanych zainteresuje parking wyłącznie dla mieszkańców. Bezpieczeństwo wszystkim mieszkańcom gwarantuje domofon z szyfratorem + nowe drzwi wejściowe.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Top Marka Laur Klienta 2022”, „Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego”, „Numer 1 na rynku katowickim” wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020”, „Orzeł Broker WGN 2021” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3549)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl