slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (La Altaracia)

Apartament do sprzedaży Dominikana (La Altaracia)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Altaracia (Dominikana). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem.Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 1 075 939 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 66 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 16 302 zł/m2. Rynek wtórny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż zależy między innymi od obecnie obowiązującego kursu walut USD/PLN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, komfortu i prestiżu. Na uwagę zasługuje na pewno zaprojektowane w amerykańskim stylu wnętrze, gdzie znajdziemy: taras + łazienkę + pokój dzienny + kuchnię + sypialnię. Wśród licznych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż wymienić należy także imponującą lokalizację w jednej z najpiękniejszych okolic. Lokalizacja przyciąga w pierwszej kolejności najbardziej majętnych wielbicieli wędkarstwa, gdyż okolica uchodzi za światową mekkę wędkarstwa sportowego. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu również amatorzy gry w golfa (pobliskie pola), jazdy konnej (międzynarodowej klasy stadnina koni), a także wszyscy ci, którzy kochają kąpiele słoneczne i bajkowe plaże. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztaczają się niezapominane widoki.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Dbamy o wszystkie niezbędne formalności związane z zakupem tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-605)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl