slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 650 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 40 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 16 250 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim olbrzymim potencjałem z przeznaczeniem pod lokatę kapitału i zakup inwestycyjny (wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (całodobowa ochrona + monitoring) oraz wygody. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera widoczne na zdjęciach umeblowanie + wyposażenie.

Luksusowy apartament na sprzedaż wykończony w imponującym standardzie „pod klucz”: przedpokój + balkon + łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + pokój gościnny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, która jest rewelacyjne skomunikowana z drogą ekspresową S6 oraz drogą krajową nr 11. Wielbiciele aktywnego wypoczynku ucieszą długie, bo liczące blisko 30 km, ścieżki rowerowe. Wokół niezbędna do codziennego życia infrastruktura: bankomat, sklepy, przychodnia lekarska, obiekty kultu religijnego, szkoła. Dużym udogodnieniem jest na pewno przepięknie rozbudowana część wspólna, gdzie znajdziemy:
– rowerownię;
– strefę FUN z kątem zabaw dla najmłodszych;
– strefę SPA z łąką solarną, kominkiem, sauną, jacuzzi, pokojem do masażu;
– strefę relaksu;
– recepcję.
Na plażę dojdziemy w mniej niż 10 minut.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13549)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl