slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Apartament do sprzedaży Kołobrzeg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 102 400 zł i powierzchnia 69,89 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2021 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 002 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją fantastyczną lokalizacją niecały kilometr od morza. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie zielonego, spokojnego i prestiżowego osiedla w jednej z najpopularniejszych nad polskim wybrzeżem miejscowości. Znajdziemy tu piękne parki, hotele, sklepy, wykwintne restauracje, apteki, amfiteatr i słynne molo. Na cyklistów czekają rowerowe ścieżki. Rodziny z małymi dziećmi docenią z kolei place zabaw.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również olbrzymim potencjałem komercyjnym z nietuzinkowym pomysłem na biznes. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto dodać wystylizowane wnętrze z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– balkon;
– 2 łazienki z 2 wc;
– 2 przedpokoje;
– 2 sypialnie;
– 2 salony;
– 2 aneksy kuchenne.
Warto w tym miejscu podkreślić, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament tworzą dwa komfortowe, oddzielne, ale sąsiadujących ze sobą lokale w nowoczesnym budynku. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (055-70)

Kontakt:
e-mail: m.sobczyk@wgn.pl