slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 121,9 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 582 zł/m2. Budynek z 2007 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,29 mln zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją elitarną lokalizacją w poszukiwanej na rynku, zielonej okolicy. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do centrum, ale również na autostradę. W okolicy nie brakuje tak potrzebnych w codziennym życiu sklepów, parków, szkół i przedszkoli.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa dodatkowo kameralnym wnętrzem i ciekawą aranżacją pomieszczeń:
NIŻSZY POZIOM: sypialnia + łazienka + przedpokój + salon + kuchnia;
WYŻSZY POZIOM: sucha sauna + 2 sypialnie + taras + łazienka.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie zostały zaaranżowane w nowoczesnym designie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska + miejsce parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji, co zawdzięcza między innymi zastosowaniu nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, jak np. fotowoltaika (solary). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom bezpieczeństwo oraz komfort (ogrzewanie podłogowe). Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16358)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl