slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 008 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 71,4 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 429 000 zł oraz położenie na III piętrze.

Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje nowym domownikom najwyższy standard życia na europejskim poziomie wśród komfortowych rozwiązań i udogodnień. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może przemyślanym rozkładem i aranżacją pomieszczeń:
– salon;
– 3 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– garderoba;
– balkon.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przepięknie odremontowane w wysokim standardzie.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca fenomenalną lokalizacją blisko sklepów, punktów usługowych, marketów, szkół, szpitala, kościoła, aptek. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-554)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl