widok na salon i jadalnię w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Budynek oddany do użytku został w 1993 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 633 zł/mkw., a także położeniem na bezpiecznym I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 72, 3 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 335 000 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 3 sypialnie
– salon
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– korytarz.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno informacja o możliwości dokupienia garażu przy samym bloku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w doskonałej lokalizacji w pobliżu sklepów, marketów, szkół i przychodni zdrowia. Okolica uchodzi za wyjątkowo bezpieczną oraz spokojną. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-292)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl