zaprojektowany w nowoczesnym designie salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, rok oddania do użytku 1993, a także imponująca cena 335 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 72,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 633 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka + pokój dzienny + 3 sypialnie + korytarz + aneks kuchenny + wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód zainteresuje z pewnością informacja o możliwości dokupienia garażu przy samym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji w pobliżu sklepów, marketów, szkół i przychodni zdrowia. Okolica uznawana jest za wyjątkowo bezpieczną i spokojną. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-292)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl