elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 3-kondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 79,3 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 3 770 zł/m2, co daje 229 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży o rzadko spotykanym amfiladowym rozkładzie pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + pokój z antresolą + gabinet + łazienka + garderoba + balkon. Niezwykle efektownie prezentuje się oryginalne i nowoczesne oświetlenie LED-owe. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w znakomitej lokalizacji, blisko centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki słynna bolesławiecka Starówka, przedszkole, szkoła, kino, kościół, ośrodek zdrowia, sklepy, restauracje, obiekty sportowe, ścieżki rowerowe i tereny zielone. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest stały monitoring systemu kamer. Właściciele aut docenią na pewno liczne, ogólnodostępne miejsce postojowe przy budynku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z zyskiem. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacji. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płacie wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12927)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl