ogromny salon z kominkiem w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Kraków

Apartament do sprzedaży Kraków

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Krakowie (małopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 518 000 złotych. Rynek wtórny. Powierzchnia 53 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 9 774 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na parterze w 5-kondygnacyjnej kamienicy z lat 30-tych XX wieku.

Prestiżowa lokalizacja na słynnym Starym Podgórzu to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się blisko historycznego centrum Krakowa. Spacer na Kazimierz zajmuje zaledwie 5 min, a do Rynku Głównego można dojść w 20 minut. W sąsiedztwie znajdują się Bulwary Wiślane, Kładka Bernadka, restauracje, kawiarnie oraz liczne punkty handlowe i usługowe, w tym słynna galeria handlowa.

Mocnym atutem luksusowego apartamentu na sprzedaż jest również jego funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz przynależne pomieszczenie piwniczne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + kuchnia + pokój + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są wyremontowane i nowocześnie wykończone. Dla podwyższenia komfortu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży rozprowadzono ogrzewanie podłogowe. W oknach elektryczne rolety. W salonie elektryczny kominek.

Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (002-272)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl

x (x)