slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kudowa-Zdrój

Apartament do sprzedaży Kudowa-Zdrój

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kudowie-Zdroju (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe – wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1985, a także imponująca cena 449 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 4 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 72 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 236 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje komfortem, prestiżem, elegancją oraz wysmakowanym stylem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także prestiżową lokalizacją w centrum. Nie brakuje tu jednak terenów zielonych i spacerowych. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– hol
– łazienka
– wc
– balkon.
Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje wyposażenie oraz opłatę za przynależną piwnicę. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z miejscem postojowym. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziecie Państwo na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnego apartamentu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16259)

Kontakt:
e-mail: aldona.staniszewska@wgn.pl