slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 471 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1981. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 71,2 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 389 500 zł oraz położenie na VIII piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim nowoczesnym i zadbanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje atrakcyjną lokalizacją na terenie bezpiecznego osiedla. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością przestronny parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym mieszkańcom również wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon, zamykana klatka schodowa oraz miłe i spokojne sąsiedztwo. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono w klimatyzacje.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących, przepięknie odremontowanych pomieszczeń i pokoi:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 sypialnie
– balkon.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje wyposażenie kuchni + szafy zabudowane w przedpokoju + wyposażenie łazienki. Do indywidualnej negocjacji z właścicielem pozostaje natomiast wyposażenie pokoi. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne + komórka lokatorska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto rewelacyjną lokalizacją w pobliżu placu zabaw, obiektów sportowych, żłobków, przedszkoli, szkół, centrum handlowego, marketów, dyskontów, sklepów, punktów usługowych, basenów, siłowni, jak i parków.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3186)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl